İkitelli - Başakşehir / İstanbul
Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
Hemen Arayın : +90 (212) 671 01 49
Ana SayfaOSRAM Türkiye

OSRAM Türkiye

1990 yılına kadar çeşitli firmalar OSRAM ürünlerini Türkiye’ye ithal etmekteydi. 1990 yılında OSRAM AMPUL TİCARET A.Ş.‘yi kurarak Türkiye’de kendi şirketi ile faaliyet göstermeye başlayan OSRAM satışlarını üç ana grup üzerinden yürütmektedir:

  • Bayiler
  • Armatür üreticileri ve ithalatçıları
  • Yapı ve gıda marketler

Enerji tasarruflu kompakt fluoresan lambalarla ilgili olarak Türkiye’de enerji tasarrufu bilnicini başlatan ilk firma olan OSRAM Türkiye, OSRAM’ın tüm dünyada ilke olarak benimsediği “kurumsal vatandaşlık” konusunda da başarılı faaliyetler yürütmektedir.

OSRAM’ın 100. doğum yılında başladığımız “OSRAM ÖĞRENCİ AYDINLANMA HAREKETİ” ile 5,000’den fazla öğrencinin daha modern aydınlatma sistemleri ile eğitim görmesine imkan sağladık ve küresel ısınma/enerji tasarrufu konularında eğitim verdik. Proje kapsamında öğrencilere verdiğimiz 10,000 enerji tasarruflu lamba ile de hem Türkiye’nin enerji tasarrufu politikasına destek verdik hem de öğrencilerin okulda öğrendiklerini evde uygulamalarını sağladık.

Türkiye genelinde Sultanahmet Camii, Kız Kulesi, İş Bankası Merkez Binası, Sabancı Üniversitesi gibi gerek tarihi gerek modern pek çok yapının iç ve dış aydınlatmasına ışık tutan OSRAM Türkiye; OSRAM’ın ürettiği yenilikçi aydınlatma teknolojilerini eş zamanlı olarak ülkemizde de sunarak, pek çok projenin çağdaş ve modern aydınlatma çözümleri ile ışıklandırılmasını sağlamaktadır.

30 yıllık deneyim ve 1997 yılından bu yana sektörde gösterdigimiz, Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet Asya Makina Otomotivin kurulma amacının öncelikli ilkesidir.
Hakkımızda
Asya Makina Otomotiv ©1997- 2021 | Asya Makina Otomotiv Tüm Hakları Saklıdır.